Aktualności

Aplikacja mobilna BSGo Junior już jest!

03.07.2023

Od 15 września udostępniamy nową aplikację mobilną BSGo Junior.

Co to oznacza dla nastoletnich użytkowników aplikacji mobilnej BSGo?

Aplikacja mobilna BSGo zmieni się w coś zupełnie nowego – stanie się aplikacją BSGo Junior. Aktualizacja przebiegnie automatycznie.

Bank Spółdzielczy w Skierniewicach doskonale rozumie potrzeby młodych ludzi i dlatego cieszymy się ogromnie, że uruchamiamy aplikację mobilną BSGo Junior. Pracowaliśmy nad nią z zespołem Asseco Poland, aby zapewnić naszym klientom doskonałe rozwiązania.

Junior2

 

Dla nastolatków szczególnie ważna jest samodzielność w codziennym bankowaniu i dokonywaniu pierwszych transakcji płatniczych. W związku z tym, że młody klient nie posiada jeszcze dochodów, powinien mieć możliwość sprawnego zasilenia konta. Kluczową funkcją aplikacji dedykowanej młodzieży jest więc „prośba o przelew” lub „kieszonkowe”, wsparta komunikacją push. Nie mniej istotne są również opcje doładowania telefonu, szybkich płatności BLIK, czy też funkcja wirtualnej skarbonki.

Junior2

Aplikacja BSGo Junior została stworzona z myślą o młodzieży i spełnia najwyższe standardy estetyczne, intuicyjność i wygodę w obsłudze. Zapewniamy, że nie jest przeładowana zbędnymi funkcjami, co ułatwia korzystanie z niej. Język komunikacji w aplikacji jest zrozumiały dla nastolatków. Aplikacja BSGo Junior dorasta razem z użytkownikiem. Gdy ten skończy 18 lat, następuje automatyczne przełączenie na profil dla dorosłych. Fakt ten jest komunikowany zarówno młodemu użytkownikowi, jak i rodzicowi.

Junior2

Wierzymy, że kontrola finansów jest ważna dla rodziców, dlatego udostępniamy specjalny panel w bankowości mobilnej oraz internetowej dla rodziców. Dzięki temu rodzice mają możliwość dyskretnej kontroli wydatków i ustanawiania limitów dla swoich dzieci. Przejrzyste prezentowanie najważniejszych informacji, takich jak częstotliwość wypłat czy analizy dotyczące kwot operacji, umożliwiają skuteczne ich monitorowanie.

Jednocześnie, zdajemy sobie sprawę, że edukacja finansowa jest kluczowa dla młodych osób. Dlatego aplikacja BSGo Junior stanowi również doskonałe narzędzie edukacyjne. Korzystając z powiadomień, przekazujemy informacje na temat bezpieczeństwa rozwiązań płatniczych. Taka nauka przy okazji bankowania stanowi ciekawą alternatywę dla tradycyjnych kampanii edukacyjnych, które mogą być mniej atrakcyjne dla młodego odbiorcy.

W Banku Spółdzielczym w Skierniewicach wierzymy, że nasza nowa aplikacja BSGo Junior przyczyni się do budowania zdrowych nawyków finansowych u młodych klientów. Dzięki niej nastolatkowie będą mogli rozwijać samodzielność i świadome podejmowanie decyzji finansowych.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z aplikacji mobilnej BSGo Junior i dołączenia do naszej bankowej rodziny!

 

arrow
arrow

Najnowsze aktualności

do góry