Aktualności

Odkryj „Cele oszczędnościowe”

15.09.2023

Skuteczne oszczędzanie dzięki automatycznemu systemowi

W dzisiejszych trudnych czasach, oszczędzanie pieniędzy stało się niezwykle ważne. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, Bank Spółdzielczy w Skierniewicach wprowadza nową usługę „Cele oszczędnościowe”. To prosta i efektywna metoda, dzięki której zrealizujesz swoje finansowe cele.

Bezpieczne oszczędzanie dzięki gwarancji BFG

Twoje środki są bezpieczne, ponieważ objęte są gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (BFG). To daje Ci spokój i pewność, że Twoje oszczędności są w dobrych rękach.

Sprawdzaj postępy online i oszczędzaj czas

Dzięki nowej usłudze „Cele oszczędnościowe” możesz śledzić swoje postępy wygodnie i bezpiecznie online. Monitorowanie oszczędności staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej, a Ty oszczędzasz cenny czas.

Sam decyduj, jak oszczędzasz

Nie ma dwóch takich samych celów oszczędnościowych, dlatego BSGo daje Ci pełną swobodę w wyborze sposobu oszczędzania. Możesz ustalić stałą miesięczną kwotę lub skorzystać z opcji zależnych od wartości wydatków, w tym stałego procentu od wartości przelewów lub zaokrąglenia do pełnej kwoty.

Prosto określ czas oszczędzania

Dzięki funkcji „Cele oszczędnościowe” możesz precyzyjnie określić czas, w jakim chcesz zrealizować swój cel. To Ty decydujesz, czy oszczędzasz przez kilka miesięcy czy też przez dłuższy okres.

Jak zacząć korzystać?

  1. Zdecyduj na co chcesz oszczędzać. Możesz mieć nieograniczoną ilość celów, a otwarcie celu jest całkowicie bezpłatne.
  2. Określ swój cel. Wpisz jego nazwę, wybierz zdjęcie symbolizujące Twój cel, a następnie ustal kwotę, jaką chcesz odłożyć oraz czas realizacji celu.
  3. Wybierz metody oszczędzania. Możesz skorzystać z jednej lub kilku opcji, w tym stałej miesięcznej kwoty, stałego procentu od wartości przelewów lub zaokrąglenia do pełnej kwoty.

Systematyczne oszczędzanie jest teraz prostsze niż kiedykolwiek wcześniej

Dzięki usłudze „Cele oszczędnościowe” Banku Spółdzielczego w Skierniewicach, osiągnięcie swoich finansowych marzeń staje się łatwiejsze i bardziej efektywne. Oszczędzaj w sposób dostosowany do Twoich potrzeb i realizuj swoje cele finansowe. Wszystko to w zasięgu Twojej ręki, za pośrednictwem aplikacji BSGo lub bankowości internetowej.

Zacznij już dziś! 

Dowiedź się więcej

Zapoznaj się z nową usługą „Cele oszczędnościowe”.


Sprawdź szczegóły

Najnowsze aktualności

do góry