Aktualności

Nowoczesny bankomat z recyklerem w Radziwiłłowie

17.01.2024

W placówce w Radziwiłowie uruchomiliśmy innowacyjny bankomat z recyklerem, który nie tylko umożliwia wygodne transakcje finansowe, ale także wspiera ekologię poprzez efektywne przetwarzanie i ponowne wykorzystanie banknotów.

Nowe urządzenie wyposażone jest w 19-calowy, dotykowy ekran, który nie tylko zapewnia płynne przeprowadzanie transakcji, lecz również umożliwia wygodne dokonywanie wpłat lub wypłat nawet przy intensywnym świetle słonecznym.

Wiemy, że naszym klientom zależy na stałym, szybkim i bezpiecznym dostępie do swojej gotówki. Rozumiemy, że każdy chce mieć pewność, że przy wypłacie zawsze znajdzie się odpowiednia ilość gotówki i dostępne będą potrzebne nominały. Natomiast przy wpłacie gotówki zawsze znajdzie się na nią miejsce. Banknoty wpłacane do urządzenia przez klientów są księgowane online. Z funkcji wpłatomatu mogą korzystać klienci naszego banku oraz klienci innych banków, które współpracują z siecią Planet Cash.

Urządzenie dostępne jest przez 24 godziny na dobę. Transakcję można wykonać tradycyjnie – za pomocą metody stykowej – oraz nowocześnie za pośrednictwem funkcji zbliżeniowej za pomocą modułu NFC, dostępna jest również usługa BLIK.

 

arrow
arrow

Najnowsze aktualności

do góry