Aktualności

Wyłączamy możliwość korzystania ze starej wersji bankowości internetowej i mobilnej

07.09.2023

Wyłączamy możliwość korzystania ze starej wersji bankowości internetowej i mobilnej

Od 12 września 2023 roku wyłączamy możliwość korzystania ze starej wersji bankowości internetowej i mobilnej.

Znosimy możliwość przełączania się między wersjami i wyborem szaty graficznej. Po zalogowaniu do serwisu zniknie przycisk „Wróć do starej wersji bankowości”. Zmiana nie obejmuje kontekstu korporacyjnego.

Bankowość internetowa w nowej odsłonie została udostępniona w lutym 2023 roku, od tamtej pory umożliwialiśmy powrót do poprzedniej wersji.

Informujemy o zmianach, aby nowy wygląd nie był dla Państwa zaskoczeniem – nadal dbamy o bezpieczeństwo Państwa danych i usług realizowanych za pomocą bankowości elektronicznej. Mamy nadzieję, że powyższe zmiany sprawią, że korzystanie z niej będzie jeszcze przyjemniejsze.

Nowa bankowość internetowa została stworzona z myślą o Waszym komforcie i łatwości obsługi. Jej odświeżony interfejs, łatwiejsza nawigacja oraz szybki dostęp do najważniejszych funkcji umożliwiają bardziej efektywne zarządzanie finansami na co dzień. Od momentu jej wprowadzenia do użytku, wprowadziliśmy także szereg aktualizacji i usprawnień.

Co daje nowa wersja bankowości?

arrow
arrow

Rozszerzyliśmy funkcjonalność bankowości internetowej

To nie wszystko!

W ostatnim czasie ulepszyliśmy aplikację mobilną BSGo. Nowa aktualizacja aplikacji BSGo wprowadziła szereg ulepszeń, które mają na celu zapewnić  użytkownikom jeszcze lepsze doświadczenia podczas korzystania z naszej aplikacji mobilnej.

Więcej o modyfikacjach związanych z aplikacją BSGo pisaliśmy >>tutaj<<

Najnowsze aktualności

do góry