Aktualności

Czerwiec z bankiem spółdzielczym

26.05.2022

Zapraszamy na konferencję Krajowego Związku Banków Spółdzielczych pt.: „Banki spółdzielcze w obliczu nowych wyzwań związanych z cyberbezpieczeństwem”. Będzie to Konferencja Inauguracyjna „Czerwiec z bankiem spółdzielczym”.

Konferencja odbędzie się w formie online, w dniu 1 czerwca 2022 r.

Podczas Konferencji przedstawiony zostanie szeroki zakres tematów związanych z cyberbezpieczeństwem, w tym zarówno od strony działań sektorowych i rozwiązań z zakresu cyberochrony dedykowanych bankom spółdzielczym, jak również dotyczących cyberbezpieczeństwa klientów oraz praktycznych sposobów ich ochrony przed cyberzagrożeniami.

Konferencja przeznaczona jest dla przedstawicieli sektora bankowości spółdzielczej oraz klientów banków spółdzielczych.

Mając na uwadze niezwykle istotne znaczenie szerokiej edukacji w tym zakresie, serdecznie zachęcamy wszystkie banki spółdzielcze do zapraszania na Konferencję swoich pracowników i klientów oraz lokalnego promowania wydarzenia. Szczególnie jego druga część rozpoczynająca się o godz. 12 została przygotowana przede wszystkim z myślą o pracownikach oraz klientach banków spółdzielczych i będzie zawierała bardzo wiele praktycznych informacji z ich punktu widzenia.

Zachęcamy do rejestracji:
https://www.kzbs.pl/KONFERENCJA-INAUGURACYJNA-_Czerwiec-z-bankiem-spoldzielczym_-REJESTRACJA.html

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Szczegółowy program dostępny TUTAJ

W razie pytań dotyczących wydarzenia, prosimy o kontakt z Biurem KZBS pod nr tel. 22 875 30 30, e-mail: sekretariat@kzbs.org

arrow
arrow

Najnowsze aktualności

do góry