Aktualności

Zmiana Taryfy opłat i prowizji dla Klientów indywidualnych od 1 września 2022 r.

30.08.2022

Szanowni Klienci,

z dniem 1 września 2022 r. będzie obowiązywać nowy dokument Taryf prowizji i opłat w Banku Spółdzielczym w Skierniewicach dla Klientów indywidualnych.

Bank Spółdzielczy w Skierniewicach udostępnia możliwość dokonywania przelewu na telefon BLIK. Dzięki wprowadzonej usłudze mogą Państwo bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem aplikacji mobilnej BSGo realizować szybko i bezpiecznie przelewy bez znajomości numeru rachunku osobistego. Wystarczy numer telefonu odbiorcy. Co ważne, pieniądze docierają natychmiast, bez względu na porę dnia, weekend czy święto.

Bank wprowadził POL-Konto dla Młodych, dedykowane dla Klientów od 18 do 26 roku życia. Do jego założenia nie jest potrzebny ani status ucznia czy studenta. Konto stworzone z myślą o potrzebach i oczekiwaniach młodych ludzi. Stąd bezwarunkowy brak opłat za prowadzenie konta i obsługę karty debetowej oraz bezpłatne przelewy na telefon BLIK. Bez konieczności otrzymywania określonych wpływów na konto lub wykonywania konkretnej liczby operacji. Obsługa POL -Konta dla Młodych jest prosta i intuicyjna, zarówno z poziomu aplikacji mobilnej BSGo, jak i bankowości internetowej.

Poniżej zamieszczamy dokument obowiązujący od 1 września 2022 r.:
Taryfę prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe Banku Spółdzielczego w Skierniewicach dla Klientów indywidualnych

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.

Najnowsze aktualności

do góry