Pokochasz od
pierwszego
płacenia

Sprawdź, jak łatwo i bezpiecznie możesz płacić swoim telefonem

Jak to działa?

Płać jeszcze wygodniej i bezpieczniej
Poznaj aplikacje, które umożliwiają płatności przy użyciu innych urządzeń mobilnych:

Bezpieczeństwo

Jeszcze więcej ochrony Twoich płatności

Swój smartfon zabezpieczasz numerem PIN, odciskiem palca albo rozpoznawaniem twarzy. Dodatkowo transakcje telefonem są kodowane cyfrowo – generowany losowo ciąg liczb szyfruje numer karty, jej datę ważności i numer CVC.

Nawet w przypadku utraty telefonu, zegarka lub opaski – Twoje pieniądze będą zawsze bezpieczne.

Zrób zakupy za minimum 100 zł, zapłać przy pomocy swojego telefonu, zegarka lub opaski. Odbierz 100 zł w programie Bezcenne® Chwile i wymień je na nagrody m.in. w:

 

 

 

 

 

 

Partnerzy programu

Poznaj wszystkie oferty z katalogu blisko 100 Partnerów programu.
Dzięki ofertom naszych Partnerów jeszcze szybciej zbierzesz punkty i zdobędziesz nagrody.

Sprawdź strzałka

Nota prawna

Promocja trwa do 30.09.2023 r. lub do wyczerpania puli nagród i obowiązuje w wybranych Bankach z Grupy BPS. Nagrody wydawane są w postaci punktów, które można wymienić na nagrodę z katalogu nagród w programie Mastercard®Bezcenne®Chwile. Pula nagród jest ograniczona. Szczegóły w regulaminie na stronie mojbank.pl/wtelefonie. Organizatorem promocji jest Mastercard Europe S.A. działający w Polsce poprzez Mastercard Europe S.A. Oddział w Polsce (Plac Europejski 1, 00-844 Warszawa).

Treść regulaminu Programu jest dostępna na stronie internetowej Mastercard pod adresem: https://bezcennechwile.mastercard.pl/ (w stopce strony), natomiast treść Regulaminu dostępna jest na stronie internetowej Partnera pod adresem: mojbank.pl/wtelefonie.

Uwaga! Czas trwania promocji został wydłużony. Zwracamy uwagę, że ulotki, plakaty oraz materiały cyfrowe zawierają pierwotną datę zakończenia promocji, 31.08 – nie będą aktualizowane.

do góry