Aktualności

Siła bankowości internetowej

22.06.2022

Bankowość internetowa to usługa, bez której większość klientów nie wyobraża sobie korzystania z oferty banku. Jednak sam dostęp do niej to za mało. Liczy się funkcjonalność i design.

Oferowana przez nas bankowość internetowa moim zdaniem w niczym nie odbiega od bardzo zaawansowanych i nowoczesnych bankowości instytucji komercyjnych – powiedział Artur Frączak, Członek Zarządu Banku Spółdzielczego w Skierniewicach.

Jestem bardzo zadowolony i dumny, że współpracujemy z Asseco w tym zakresie i doprowadziliśmy do tego, że postrzeganie banków spółdzielczych jako banków, które mają archaiczne systemy zmienia się – dodał.

Klienci Banku Spółdzielczego w Skierniewicach mają dostęp do wszystkich funkcji, które są technologicznie dostępne poprzez banki internetowe. Jest to m.in. integracja z hubem publicznym, czyli funkcjonalność e-urzędu.

Obecnie mamy już w zasadzie uruchomioną funkcjonalność e-dokumentów, czyli wysyłki cyfrowych form dokumentów dla naszych klientów. Oczywiście posiadamy też wszystkie nowoczesne formy płatności.


Najnowsze aktualności

do góry