Aktualności

Podium w Ogólnopolskim Rankingu Banków Spółdzielczych 2023

01.06.2023

Ogólnopolski Ranking Najlepszych Banków Spółdzielczych – znamy Laureatów!

29 maja br. w Dzienniku Gazeta Prawna w dodatku Strefa Gospodarki opublikowany został coroczny Ogólnopolski Ranking Najlepszych Banków Spółdzielczych

Kapituła Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Banków Spółdzielczych po raz kolejny pochyliła się nad aplikacjami, które nadeszły na jej obrady z terenu całego kraju.

Wyłoniła ona ścisłą czołówkę, przyznając również w tym roku dwa równorzędne wyróżnienia. Swoje pozycje na podium obroniły w stosunku do 2022 roku trzy banki: BS we Wschowie, BS w Ostrowi Mazowieckiej oraz BS w Skierniewicach.

Laureaci:

Pierwsze miejsce

Bank Spółdzielczy we Wschowie 

Drugie miejsce

Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej

Trzecie miejsce

Bank Spółdzielczy w Skierniewicach

Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku

Helena Nitkowska, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Skierniewicach:

Zajęcie 3. miejsca to dla nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt. Od ponad 120. lat jesteśmy na polskim rynku. Placówki Banku znajdują się w woj. łódzkim i mazowieckim, ale z oferty produktowej korzystają klienci całego kraju. Cieszy nas fakt, iż nasze produkty kredytowe przyczyniły się do powstania pięknych lokali mieszkalnych, hoteli, uzdrowisk, hal sportowych czy licznych hal produkcyjnych w Polsce północnej i południowej. Naszymi odbiorcami są znaczące firmy oraz samorządy. Współpraca na wszystkich szczeblach, precyzyjnie wytyczone cele i fakt, że najważniejszy jest klient i jego potrzeby są naszymi priorytetami. Nie zapominamy o społecznym charakterze naszej instytucji i czynnie wspieramy społeczność i inicjatywy lokalne. Siłą naszego Banku są ludzie, a naszym celem systematyczny rozwój i umacnianie swojej pozycji.

 

Szczegółową prezentację wybranych Banków Spółdzielczych znajdą Państwo na portalu www.strefa-gospodarki.pl

arrow
arrow

Najnowsze aktualności

do góry