Aktualności

Nowa strona internetowa od 1 października!

22.09.2021

Bank Spółdzielczy w Skierniewicach udostępnił 1 października 2021 r. stronę internetową w nowej odsłonie.

Dostosowaliśmy ją do Waszych potrzeb, tak by korzystanie z niej było jeszcze bardziej wygodne.

Sprawdź, co się zmieniło.

Zmiany są odpowiedzią na rosnące potrzeby użytkowników oraz są wynikiem przeprowadzonych analiz. Naszym założeniem była modernizacja strony internetowej pod względem zastosowania responsywności, ukazaniem w przejrzysty i dostępny sposób produktów oraz usług Banku. Na ich podstawie Bank zmienił wizualną warstwę strony, dostosowując ją do najnowszych trentów. Ważną zmianą jest wprowadzenie nowego układu informacji, który ma na celu zwiększyć wygodę użytkowników. Głównym aspektem zmian jest optymalizacja serwisu pod kątem urządzeń mobilnych.

Wszelkie zmiany, które zostały wprowadzone zostały opracowane dla naszych klientów oraz potencjalnych użytkowników. Nowa strona internetowa została zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych takich jak tablet oraz smartfon. Dołożyliśmy staranności, by czas ładowania strony był jeszcze krótszy niż dotychczas. Mamy nadzieje, że wdrożone rozwiązania dla osób z niepełnosprawnościami usuną zbędne bariery w komunikacji z Bankiem. Pokładamy nadzieje, ze wprowadzone zmiany przełożą się na większy komfort korzystania z naszych usług.

Nie zmieniło się.

Adres strony oraz sposób logowania do bankowości internetowej. Strona nadal jest chroniona certyfikatem bezpieczeństwa, co możecie Państwo sprawdzić, klikając w kłódkę na pasku adresu.

arrow
arrow

Najnowsze aktualności

do góry