Aktualności

Nowe oblicze Punktu Obsługi Klienta w Bełchowie

14.09.2022

Zapraszamy naszych Klientów do odnowionej placówki Banku w Bełchowie przy ul. Przemysłowej 1.

Punkt Obsługi Klienta w Bełchowie na zewnątrz i wewnątrz wygląda jak nowy! Z zewnątrz budynek otrzymał nową elewację – nowoczesna kolorystyka oraz drewniane wstawki nadają mu nowoczesnego charakteru. Zostały wydzielone miejsca parkingowe utwardzone kostką brukową, a dla użytkowników jednośladów dostępny jest stojak rowerowy. W celu likwidacji barier architektonicznych oraz dla wygody naszych klientów wejście do placówki zyskało wygodny podjazd. Do Państwa dyspozycji pozostaje również nowoczesny bankomat, w którym można bezpiecznie wypłacać gotówkę 24h na dobę.

Sala obsługi banku zyskała nowy blask. Znajduje się w tym samym miejscu co poprzednio, na parterze budynku, ale jest jaśniejsza i nowocześniejsza. Dostosowano stanowiska do obsługi klientów oraz przygotowano poczekalnie. Ponadto dostępna jest dodatkowa sala, by zapewnić klientom intymność rozmów.

Jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki i zapoznania się z oferowanymi produktami oraz usługami. Prócz produktów bankowych w ofercie udostępniamy ubezpieczenia wiodących zakładów ubezpieczeniowych: Generali, Saltus, Wiener, Warta, Compensa, sprzedaż złota inwestycyjnego, sprzedaż funduszy inwestycyjnych czy wymianę walut.

Serdecznie zapraszamy do naszych placówek bankowych.

arrow
arrow

Nota prawna:
Treści zawarte na niniejszej stronie mają wyłącznie charakter reklamowy i informacyjny oraz nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny.
 
Wymagane prawnie informacje, w tym informacje o ryzyku inwestycyjnym związanym z inwestycjami w jednostki uczestnictwa funduszy i subfunduszy, dostępne są w prospektach informacyjnych i w skrótach prospektów informacyjnych funduszy dostępnych w Internecie na stronie www.generali-investments.pl, w Generali Investments TFI S.A. oraz w placówkach sieci sprzedaży.

Najnowsze aktualności

do góry