Aktualności

Nowa elewacja budynku Oddziału Banku w Płocku

04.07.2022

Dla naszych Klientów została odnowiona elewacja budynku Oddziału Banku w Płocku przy ul. Bielskiej 45.

Cieszy fakt, że kolejna nasza placówka zyskała nową szatę zewnętrzną wraz z oznakowaniem. Do Państwa dyspozycji pozostaje również bankomat, w którym bezpiecznie można wypłacać gotówkę 24h na dobę.

Jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia naszego oddziału i zapoznania się z oferowanymi produktami oraz usługami. Prócz produktów bankowych w ofercie udostępniamy ubezpieczenia wiodących zakładów ubezpieczeniowych: Generali, Saltus, Wiener, Warta, Compensa, sprzedaż złota inwestycyjnego, sprzedaż funduszy inwestycyjnych czy wymianę walut.

Serdecznie zapraszamy do naszych placówek bankowych.

arrow
arrow

Nota prawna:
Treści zawarte na niniejszej stronie mają wyłącznie charakter reklamowy i informacyjny oraz nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny.
 
Wymagane prawnie informacje, w tym informacje o ryzyku inwestycyjnym związanym z inwestycjami w jednostki uczestnictwa funduszy i subfunduszy, dostępne są w prospektach informacyjnych i w skrótach prospektów informacyjnych funduszy dostępnych w Internecie na stronie www.generali-investments.pl, w Generali Investments TFI S.A. oraz w placówkach sieci sprzedaży.

Najnowsze aktualności

do góry