Aktualności

Konkursy Programu TalentowiSKO

05.10.2022

30 września wystartowały konkursy dziesiątej edycji Programu TalentowiSKO. Program jest realizowany przez Banki Spółdzielcze Zrzeszenia BPS, do którego należy również Bank Spółdzielczy w Skierniewicach.  Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konkursach.

W ramach Programu TalentowiSKO prowadzone są dwa konkursy. Konkurs „Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”, skierowany do uczniów szkół podstawowych oraz konkurs „Inkubator szkolnych biznesów”, dedykowany młodzieży ze szkół ponadpodstawowych. Oba konkursy są podzielone na dwa etapy: regionalny i ogólnopolski. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne w wysokości od 1200 zł do 5500 zł. Premie finansowe przewidziane są również dla Opiekunów SKO. Komisja Konkursowa wybierze i ogłosi laureatów pod koniec maja 2023 roku.

Na czym polegają konkursy?

Zasady i zadania konkursowe pozostają takie same jak w zeszłorocznej edycji.

W szkołach podstawowych przeprowadzimy konkurs „Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”. Szkoły, które wezmą w nim udział, będą miały za zadanie przygotować cyfrowe albumy fotograficzne, w których zamieszczą zdjęcia rzeczy twórczo przetworzonych, tak aby mogły być ponownie użyte. Dodatkowo uczniowie przeprowadzą serię wywiadów z dorosłymi pt.: „A Ty jak oszczędzasz?”.

Młodzież ze szkół ponadpodstawowych zapraszamy do konkursu „Inkubator szkolnych biznesów”,
w ramach którego będę mieli za zadanie stworzyć własny pomysł na biznes i przedstawić go w formie prezentacji multimedialnej oraz krótkiej wypowiedzi tzw. elevator speech.

Raportowanie odbędzie się w formie elektronicznej.

Zgłoszenia  do tegorocznej edycji konkursów Programu TalentowiSKO przyjmujemy do
30 października 2022 roku.

Więcej szczegółów na stronie https://www.talentowisko.pl. oraz w naszych oddziałach.

arrow
arrow

Najnowsze aktualności

do góry