Analityk kredytowy

Miejsce pracy: Skierniewice

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowa analiza wniosków kredytowych,
  • Analiza sytuacji ekonomiczno-finansowej oraz ocenie zdolności kredytowej Klienta,
  • Podejmowanie decyzji w ramach posiadanych kompetencji kredytowych,
  • Udział w projektach związanych z usprawnieniem procesu analizy kredytowej,
  • Współpraca z innymi jednostkami Banku w zakresie realizacji działań związanych z analizą wniosków kredytowych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne lub finansowe),
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i skrupulatność,
  • Znajomość prawa bankowego, produktów bankowych, prawnych zabezpieczeń, rachunkowości finansowej przedsiębiorstw oraz zasad analizy finansowej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań;
  • Możliwość doskonalenia zawodowego i kwalifikacji, podnoszenia wiedzy i kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach organizowanych przez Bank oraz w szkoleniach, na które Bank oddelegowuje pracownika;
  • Możliwość korzystania ze środków ZFŚS;
  • Możliwość pracy z doświadczoną i rzetelną grupą współpracowników w Oddziale i w Banku.

Zostań częścią naszego Zespołu!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

RODO

Rozwiń, aby dowiedzieć się o przetwarzaniu danych osobowych.

Rozwiń

pokaż więcej
do góry